َAkuvox

شرکت آکوکس (Akuvox) یک برند برتر جهانی ارتباط داخلی هوشمند است. مأموریت آكووكس بهبود زندگی افراد با ارتباط بهتر ، امنیت و راحتی بیشتر بیشترمی باشد ، این شرکت سالانه سرمایه گذاری های زیادی را در تحقیق و توسعه انجام داده  و به طور مستمر در زمینه توسعه نرم افزار و سخت افزار تلاش می کند.

 

بخش های موجود:

  1. رابط داخلی .(SIP Intercom)
  2. واحد داخلی . (Indoor Unit)
  3. تلفن ویدیویی آندروید (Android IP Video Phone)
  4. اپلیکیشن . (Cloud & App)
  5. نرم افزار داخلی . (Intercom Software)

 اینترکام  یک آیفون تحت شبکه است که با بهره گیری از  پروتکل SIP  قابلیت مکالمه صوتی و تصویری  و عملیات های  کنترلی مانند باز و بسته کردن درب را دار می باشد . اینترکام های سیپ (SIP Intercom) معمولا تمامی قابلیت های یک تلفن تحت شبکه یا همان IPPhone رو دارا هستند که این سبب می شود از امکاناتی که ویپ فراهم می کند هم نهایت بهره را ببرید؛ تماس تصویری با استفاده از پروتکل SIP، کیفیت صدای HD، دسترسی از طریق اینترنت، Forward کردن تماس ها، Encrypt کردن صدا و تصویر، پشتیبانی از سرور بکاپ سیپ، Direct IP call تنها نمونه هایی از انها هستند.

 مانیتورهای هوشمند  که اغلب به سیستم عامل اندروید مجهز هستند، به کاربر اجازه می دهند سنسورها و سایر تجهیزات هوشمند رو با استفاده از اپلکیشن های مربوطه کنترل کنند. مانیتورهای هوشمند آکووکس علاوه بر IP، از پروتکل SIP هم پشتیبانی می کنند؛ از این طریق شما می تونید ارتباط میان اینترکام و مانیتور رو با پروتکل سیپ برقرار کرده و سایر تجهیزات رو از طریق app های اختصاصی BMS بر روی پنل لمسی کنترل کنید.

اینترکام E21v آکووکس

اینترکامE21v با استفاده از استاندارد با قابلیت ضد نفوذ پذیری آب، گرد و غبار را می توان در هر شرایط آب و هوایی و محیطی خارج یا داخل ساختمان (جلوی درب واحدها) نصب نمود. Door Phone E21V با قابلیت یکپارچه شدن با سیستم تلفنی امکان ارتباط دو طرفه با تلفن تحت شبکه (IP Phone) و تلفن نرم افزاری (Soft Phone) را داشته و همچنین می توان به صورت ریموت، درب را با استفاده از فشردن یک کلید ساده باز نمود.</p> <p>این اینترکام، جهت برقراری ارتباط صوتی و تصویری درون شبکه ای بین داخلی ها استفاده شده و از طریق دوربین آن می توان، مراجعان و مخاطبان فیزیکی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی را مورد شناسایی قرار داد.<br /> با استفاده از تاچ پنل Mixpad می توانید ۲۵۵ قطعه هوشمند اورویبو اضافه نمود و با استفاده از صفحه نمایش تاچ Mixpad تمامی ابزارهای هوشمند از جمله کلیدهای روشنایی، دیمر، سیستم صوتی، گرمایش و سرمایش، پریزهای هوشمند و پرده اورویبو کنترل نمود.

ادامه

اینترکام آکووکسE11

ینترکام آکووکس Akuvox مدل E11<br /> اینترکام Akuvox مدل E11 یک سیپ اینترکام برای خانه هوشمند تک واحدی، شرکت ها و یا دفاتر کار و پشت درب واحدهای آپارتمان مناسب می باشد. این اینترکام یکی از سیپ اینترکام های کوچک برند Akuvox است که دارای یک دوربین 2 مگاپیکسلی با قابلیت روشنایی خودکار می باشد که توانایی اتصال به مانیتورهای هوشمند در مجموعه خانه هوشمند را دارد.قابلیت روشنایی خودکار این ویژگی را به مدل E11 آکووکس می دهد که در فضای تاریک و با تشخیص حرکت توسط سنسور حرکت موجود بر روی این اینترکام، چراغ روی اینترکام روشن شده و براحتی این اینترکام را در تاریکی پیدا نمایید. برای تردد می توان از طریق کارت های RF و یا از طریق NFC گوشی هوشمند خود می توان از اینترکام مدل E11 برند Akuvox استفاده نمایید.

ادامه

اینترکام آکووکس مدل R29s

مدل R29S دارای یک صفحه لمسی ۷ اینچ وبه کمک پروتکل SIP و سیستم عامل اندروید قابلیت اتصال به مانیتورهای هوشمند، تلفن هوشمند، نرم افزار تلفن را دارد، مشخصات آن عبارتند از : بدنه آلومنیومی و استاندارد IP65 (محفوظ در برابر ضربه، خط و خش، گرد و خاک، باران م)، یک دوربین سه مگاپیکسلی با یک میکروفن داخلی با استاندارد IP67 (مقاوم در برابر ضربه و ورود آب) ،صدا و تصویر با کیفیت،ارسال نوتیفیکیشن حضور مراجعه کننده گان در زمان عدم حضور شما در خانه ،امکان دیدن ،صحبت و باز کردن در از راه دور، عبور و مرور بصورت هوشمند کنترل با استفاده از کد عبور تعریف شده یا با کمک کارت های RFiD .

ادامه

تاچ IT83

مانیتور هوشمند آکووکس مدل IT83 جهت استفاده در محیط های داخلی طراحی شده و قابلیت یکپارچگی با سیستم تلفنی تحت شبکه (VoIP) را دارد. این محصول به عنوان یکی از تجهیزات اصلی اتوماسیون خانگی و سازمانی به شمار می رود و قادر به ارتباط با اینترکام ها و درب بازکن های تحت شبکه ی آکووکس نیز می باشد.</p> <p>این دستگاه دارای سیستم عامل اندروید می باشد که این قابلیت، اجازه ی نصب کلیه ی نرم افزارهای مورد نیاز را به کاربر می دهد. همچنین دارای یک صفحه نمایش لمسی و کلیدهای قابل برنامه ریزی است که به وسیله آن می توان سیستم مدیریت هوشمند ساختمان را از جمله نظارت تصویری بر دوربین های مداربسته به راحتی انجام داد.<br /> این اینترکام، جهت برقراری ارتباط صوتی و تصویری درون شبکه ای بین داخلی ها استفاده شده و از طریق دوربین آن می توان، مراجعان و مخاطبان فیزیکی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی را مورد شناسایی قرار داد.<br /> با استفاده از تاچ پنل Mixpad می توانید ۲۵۵ قطعه هوشمند اورویبو اضافه نمود و با استفاده از صفحه نمایش تاچ Mixpad تمامی ابزارهای هوشمند از جمله کلیدهای روشنایی، دیمر، سیستم صوتی، گرمایش و سرمایش، پریزهای هوشمند و پرده اورویبو کنترل نمود.

ادامه

اینترکام آکووکسE26b

ینترکام Akuvox مدل R26B قابلیت پشتیبانی تا 5 واحد را دارا می باشد. R26B دارای یک بدنه محکم از جنس تمام آلومینیوم می باشد که آن را در برابر خرابکاری، ضربه و ایجاد خط و خش محفوظ می نماید. این اینترکام هوشمند را می توان به کنترلر مرکزی خانه هوشمند Zipatile، پنل های تصویری خانه هوشمند (با قابلیت پشتیبانی از پروتکل SIP)، مانیتورهای هوشمند Akuvox و تلفن هوشمند (SIP Phone) متصل نمود.</p> <p>اگر بخواهیم یک ارتباط دو طرفه با کیفیت بالا با درب خانه هوشمند خود داشته باشیم، چه زمانی که داخل خانه حضور داریم و یا اینکه کیلومترها از آن دوریم (از طریق اینترنت) و یا اینکه رفت و آمد ساکنین به ساختمان بصورت هوشمند و امن صورت بگیرد، و حتی بتوان از تردد ساکنین یک گزارش کامل تهیه نمود می توان از اینترکام R26B آکووکس Akuvox استفاده کرد.

ادامه

اینترکام آکووکس مدل R28A

پشتیبانی از پروتکل SIP ورژن 1 و پروتکل SIP ورژن 2، قابلیت پشتیبانی از سه درب جدا (3 رله)، پشتیبانی از سنسور مادون قرمز، قابلیت نصب داخل و بر روی دیوار، دارای استاندارد ضد گرد و غبار و IP65، دسترسی از طریق پسورد و کارت RFiD (13.56 MHz & 115 kHz)، قابلیت اکو کنسلر (جلوگیری از بازگشت صدا)، قابلیت ضد نویز بر روی صدا و تصویر، تشخیص فعال سازی صدا.

ادامه