فده

شرکت فده  به صورت حرفه ای در تولید  کلید و پریز  لوکس و محصولات روشنایی فعالیت دارد. این شرکت خلاق با ترکیب تکنولوژی و هنر دارای تولیدات منحصر بفردی از قاب کلید و پریز و مکانیزم های منحصر بفرد ، انواع هالوژن سقفی ، چراغ دیواری، چراغ سقفی، لوستر آویز، آباژور و سیستم های روکار می باشد. تمامی محصولات با کیفیت بسیار بالا و روکش های کار دست و متریال های مرغوب همچون کریستال سواروسکی به بازار عرضه شده اند.

SOHO

طرحی مدرن از برنج با حالات مختلف

ادامه

Belle Epoque

کلید پریز فلزی فده سری``ب.ل.اپوک`` مدل METAL ``فلزی`` ترکیبی از قاب و ورق های فلزی با رنگ های متنوع بر روی پایه از جنس آلیاژ برنجی می باشد.

ادامه

Classic-Madrid

قاب کلید و پریز بارسلونا در دسته ی مدل های ساده ی این مجموعه قرار دارد و به همین دلیل کلید و پریز خاص بارسلونا هم در طراحی های دکوراسیون مدرن و هم کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. این کلید و پریز جدید از آلیاژ برنج ساخته شده است و در رنگ های طلایی براق و مات، برنز براق و مات و نیکل طراحی شده است. از ویژگی های خاص این کلید و پریز اسپانیایی، داشتن قاب های دو تا چند خانه است که وجود و به کار بردن آن ها در دکوراسیون داخلی باعث ایجاد نظم و یکپارچگی در محیط می گردد. نصب این کلید و پریز زیبا بسیار آسان است و البته در انتخاب مکانیزم کلید و پریز توکار فده هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و کاملا براساس نیاز و سلیقه مشتری می باشد.

ادامه