اینترکام آکووکس(Akuvox)

اینترکام آکووکس(Akuvox)

شرکت آکوکس (Akuvox) یک برند برتر جهانی ارتباط داخلی هوشمند است. مأموریت آكووكس بهبود زندگی افراد با ارتباط بهتر ، امنیت و راحتی بیشتر بیشترمی باشد ، این شرکت سالانه سرمایه گذاری های زیادی را در تحقیق و توسعه انجام داده  و به طور مستمر در زمینه توسعه نرم افزار و سخت افزار تلاش می کند.

 

بخش های موجود:

  1. رابط داخلی .(SIP Intercom)
  2. واحد داخلی . (Indoor Unit)
  3. تلفن ویدیویی آندروید (Android IP Video Phone)
  4. اپلیکیشن . (Cloud & App)
  5. نرم افزار داخلی . (Intercom Software)

 اینترکام  یک آیفون تحت شبکه است که با بهره گیری از  پروتکل SIP  قابلیت مکالمه صوتی و تصویری  و عملیات های  کنترلی مانند باز و بسته کردن درب را دار می باشد . اینترکام های سیپ (SIP Intercom) معمولا تمامی قابلیت های یک تلفن تحت شبکه یا همان IPPhone رو دارا هستند که این سبب می شود از امکاناتی که ویپ فراهم می کند هم نهایت بهره را ببرید؛ تماس تصویری با استفاده از پروتکل SIP، کیفیت صدای HD، دسترسی از طریق اینترنت، Forward کردن تماس ها، Encrypt کردن صدا و تصویر، پشتیبانی از سرور بکاپ سیپ، Direct IP call تنها نمونه هایی از انها هستند.

 مانیتورهای هوشمند  که اغلب به سیستم عامل اندروید مجهز هستند، به کاربر اجازه می دهند سنسورها و سایر تجهیزات هوشمند رو با استفاده از اپلکیشن های مربوطه کنترل کنند. مانیتورهای هوشمند آکووکس علاوه بر IP، از پروتکل SIP هم پشتیبانی می کنند؛ از این طریق شما می تونید ارتباط میان اینترکام و مانیتور رو با پروتکل سیپ برقرار کرده و سایر تجهیزات رو از طریق app های اختصاصی BMS بر روی پنل لمسی کنترل کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.