Orvibo

شرکت ORVIBO با طراحی بی نظیر  در تولید و طراحی محصولات خانه هوشمند پیشتاز میباشد . محصولات به آسانی نصب ، به آسانی استفاده شده و بسیار از لحاظ اقتصادی  مقرون به صرفه می باشد.ORVIBO همیشه به  دنبال بهبود محیط زندگی و شیوه زندگی برای شما ست.

در حال حاضر سیستم اورویبو بهترین راهکار هوشمندسازی ساختمان موجود در بازار می باشد. روند راه اندازی این سیستم نیاز به کابل کشی های فراوان را از بین می برد. سیستم خانه هوشمند اورویبو بر پایه تکنولوژی بی سیم استوار شده و تمامی اجزای آن با یکدیگر کنش و واکنش دارند تا بتوانند بیشترین امکانات و راحتی را برای استفاده کننده بوجود آورند. ماژولهای کوچک ما می توانند در هر جعبه کلیدی نصب شوند و با هر سیستم الکتریکی سازگار می باشند

MIxpad

تاچ پنل Orvibo مدل Mixpad درسال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شده که به ساکنین این امکان می دهد که تمامی سیستم هوشمند در این تاچ پنل کنترل کنند. این هاب وظیفه هدایت و ارتباط بین قطعات زیگبی اورویبو از جمله کلیدها و سنسورها ایفا می کند. این هاب هوشمند و پیشرفته توسط کابل Lan و یا به صورت بی سیم به مودم وای فای متصل می شود و کاربر می تواند از راه دور و توسط سرور Orvibo فرمان های مختلف به سیستم هوشمند ارسال نماید.</p> <p>با استفاده از تاچ پنل Mixpad می توانید ۲۵۵ قطعه هوشمند اورویبو اضافه نمود و با استفاده از صفحه نمایش تاچ Mixpad تمامی ابزارهای هوشمند از جمله کلیدهای روشنایی، دیمر، سیستم صوتی، گرمایش و سرمایش، پریزهای هوشمند و پرده اورویبو کنترل نمود.

ادامه

Geek

کلیدهای هوشمند سری Geekrav از نوع لمسی با قابلیت پشتیبانی از پروتکل Zigbee می باشند.. کلیدهای هوشمند Orvibo به صورت بی سیم به دستگاه مرکزی orvibo متصل شده و از راه دور می توانید روشنایی منزل را کنترل کنید و یا سناریوهای متنوعی برای این کلید تعریف نمود. این کلید تمام آلومنیومی دارای ظاهری زیبا و عملکرد فوق العاده می باشد.

ادامه

Aurora-Orvibo-Scene-Switch

کلید سناریو هوشمند این قابلیت به اهالی ساختمان می دهد که سناریوهای تعریف شده در برنامه Homemate با این کلید اجرا نمایند. به عنوان مثال در هنگام ورود از منزل با فشردن یک دکمه سناریو ورود اجرا شودو روشنایی مدنظر و همچنین سیستم تهویه مطبوع فعال شود.

ادامه